PO 20.03.2023 / 15.00-16.30

Show me the money! (Mobility Funding Available now)

Webinář prezentovaný ve spolupráci New Theatre Institute Latvia (NTIL), Studia ALTA a Tance Praha / PONEC – divadlo pro tanec.
Na tomto webináři/workshopu budou vedoucí pracovníci a pracovnice NTIL, Studia ALTA a Tanec Praha / PONEC hovořit o nejnovějším vývoji v oblasti financování umělecké mobility v Evropě a poskytnou nástroje pro vytvoření co nejlepších žádostí a vztahů s hostitelskými institucemi.Budeme hovořit o současných možnostech, o tom, jak oslovit potenciální partnery, jak designovat vlastní mobilitu a poskytneme tipy na zajištění potřebných nástrojů (zvacích dopisů) pro vaše žádosti.

🔴
🔴

🔴

ČT 23.03.2023 / 14:00–18:00

Závěrečná prezentace z intenzivního dvouměsíčního kurzu PITCH FOR ARTISTS: Inspiruj tím, co děláš!

Závěrečná prezentace z intenzivního dvouměsíčního kurzu PITCH FOR ARTISTS: Inspiruj tím, co děláš!
Studio ALTA ve spolupráci s PerformCzech / Divadelním ústavem – Institutem umění organizují od ledna do března 2023 intenzivní kurz pro umělce a produkční.

Jak představit projekt inspirativně a kreativně? Jak se umět se napojit na posluchače a dát jim jasný signál, že právě Váš projekt je tou správnou volbou? Jak mluvit srozumitelně, zaujmout, a přitom neztratit duši projektu?

Formát závěrečné prezentace umožní všem promotérům zhlédnout prezentace všech účastníků kurzu, zároveň nabídne respektující prostředí ke zranitelnost situace, kdy jde o první veřejné prezentace kurzu.

🔴
🔴

🔴

NE 26.03.2023

OPEN CALL: Jedeme na TEH CONFERENCE 95 v Lipsku

V roce 2023 jsme získali podporu na výjezd Studia ALTA na výroční setkání členů Trans Europe Halles v Lipsku. A teď otevíráme open call pro další členy výpravy z řad kulturních pracovníků a pracovnic. Chcete se propojit s dalšími organizacemi, osobnostmi a poznat nové přístupy a prostory? Pojeďte s námi!
Setkání je otevřené kulturním pracovníků z široké veřejnosti – přednost ale mají členové a členky organizací sítě TEH.