● Pay what you can ●

V roce 2021 byly všechny akce ve Studio ALTA přístupné zdarma. Pro rok 2022 zavádíme systém Pay what you can, který vám umožní zvolit si takovou výši vstupného, jaká je ve vašich finančních možnostech.

Každé představení má nyní určenou doporučenou částku. Umožní vám nižší vstup přístup do ALTY? Super! Můžete zaplatit víc? Umožníte tak ostatním zaplatit méně. Nechceme soudit ani stigmatizovat, chceme akcentovat vzájemnou solidaritu a dostupnost kultury

Systém je inspirován bruselskými KAAI Theater, Ateliérem 210 a londýnským Battersea Arts Centre.

VSTUPENKY ONLINE:

Vstupenky na všechna představení ve Studiu ALTA si můžete rezervovat na adrese rezervace@altart.cz nejpozději do 24 hodin před konáním představení. Rezervované vstupenky si, prosím, vyzvedněte nejpozději 15 min před začátkem představení.

Všechny vstupenky si můžete také koupit na www.goout.cz.

POKLADNA:

Pokladna divadla je otevřena vždy hodinu před představením. Platební karty nepřijímáme.

Upozorňujeme diváky, že vstup do hlediště po začátku představení bohužel není možný. Vstupenka pozbývá platnost v okamžiku začátku představení.

 

SLEVY:

Profesionální umělci v oblasti současného tance a divadla, kteří mají kartu profesionála, mají nárok na vstupenku za 50 Kč. Kartu vystaví Studio ALTA, pokud ji ještě nemáte, pište na rezervace@altart.cz.

Studentské vstupné je 120 Kč. Studenti HAMU/DAMU a Duncan Center mají nárok na vstupenku za 50 Kč.

Děti do 14 let s dospělým doprovodem mají vstupné na všechna večerní představení zdarma (neplatí na dětská a festivalová představení), pro mládež od 14 let platí studentské vstupné.