Termíny

20.03.2023 / 15.00-16.30

Informace

Webinář prezentovaný ve spolupráci New Theatre Institute Latvia (NTIL), Studia ALTA a Tance Praha / PONEC – divadlo pro tanec.

ZOOM: bit.ly/3J2Qr00

ID: 862 7037 7515

Heslo: 966752

Na tomto webináři/workshopu budou vedoucí pracovníci a pracovnice NTIL, Studia ALTA a Tanec Praha / PONEC hovořit o nejnovějším vývoji v oblasti financování umělecké mobility v Evropě a poskytnou nástroje pro vytvoření co nejlepších žádostí a vztahů s hostitelskými institucemi. Budeme hovořit o současných možnostech, o tom, jak oslovit potenciální partnery, jak designovat vlastní mobilitu a poskytneme tipy na zajištění potřebných nástrojů (zvacích dopisů) pro vaše žádosti. 

Naše společná iniciativa vychází z touhy podpořit cirkulaci a cestování umělců a umělkyň do zahraničí a přesunout prostředky k těm, kteří mají pro takovou mobilitu méně finančních struktur. 

Účastníci a účastnice jsou zváni, aby přišli buď jen se svou zvídavostí ohledně nejnovějších nabídek pro podporu mobility v Evropě, nebo s již načrtnutými návrhy, které budou moct během setkání konzultovat.

Webinář/workshop povedou zástupci a zástupkyně uměleckého vedení New Theatre Institute Latvia (Bek Berger), Studia ALTA (Petr Dlouhý) a Tance Praha / PONEC (Yvona Kreuzmannová, Markéta Perroud).

Setkání bude probíhat v angličtině, v závěru bude otevřený prostor vést následné konzultace v češtině či lotyštině.

 FB event

Foto: Malá inventura 2023 (http://www.malainventura.cz/) @Markéta Bendová