Termíny

24.09.2023 / 14:00 - 17:00

Informace

Moderované setkání umělců a zástupců uměleckých scén, které volně navazuje na formát Artist to Artist.

Odpolední setkání Artist and Venues zprostředkovává možnost setkat se u jednoho stolu společně a diskutovat o tématech, která jednu či druhou stranu zajímají, zatěžují nebo se prostě v každodenním fungování nedostávají na stůl. Cílem je pojmenovat si očekávání a potřeby umělců a také uměleckých scén, tak aby byla jejich spolupráce co nejpříjemnější, funkční a udržitelná.

První setkání tohoto druhu iniciovalo Studio ALTA při konferenci Trans Europe Halles v Praze v roce 2022 v rámci mezinárodního projektu CoHouses – Spolupráce kulturních domů Studio ALTA, Baerum Kulturhus, Black Box Teater. Další setkání bude navazovat, ale také už pracovat s výstupy, které vznikly během potkávání se umělců a uměleckých skupin ve formátu Artist to Artist.

3 moderované kulaté stoly, kterých se zúčastní zástupci zahraničních uměleckých scén (Baerum Kulturhus, Black Box Teater, Grenland Friteater), českých kulturních domů a festivalů. Naše pozvání také již přijali zástupci umělců, kteří mají zkušenosti z českého i zahraničního působení.

Srdečně zveme k Vaší účasti, ať již jste zástupce venues nebo artist.

1 kulatý stůl bude probíhat v angličtině, ostatní česky.

Registrační formulář.

Kapacita je omezená.

Artist and Venues je částí platformy Kultivátor Studia ALTA pro proměnu fungování a praxí kulturních institucí.

Projekt „Spolupráce kulturních domů: Studio ALTA, Black Box Theatre, Baerum Kulturhus“ je podpořen z finančních mechanismů EHP.