Informace

Workshop pro performery, učitele a všechny, kdo by si chtěli rozšířit znalosti v oblasti performance a tréninku. Akce je zdarma, podmínkou je však účast na celém workshopu. Lekci vede Howard Lotker, který vychází ze Stanislavského metody a z Dialogického jednání s vnitřním partnerem Ivana Vyskočila.

Hravé, funkční a hluboké zkoumání potenciálu v hlasech. Workshop zahrnuje současně masáž, pohyb a hlasovou práci – sólovou i skupinovou, odemykání a odblokování našich hlasů pro zpěv, mluvení a bezpečný křik.

Workshop je koncipován tak, aby pomohl účastníkům prozkoumat, rožšířit a intergrovat mysl /tělo / impuls / emoce / hlas / a osobnost. Pomocí praktických nástrojů navede k osobitému, úplnému a autentickému prožití přítomnosti – v tvorbě i životě.

Mluvit a zpívat více od srdce.

► INFORMACE PRO DIVÁKY

Workshop probíhá v anglickém jazyce

VSTUPENKY: https://goout.net/cs/howard-lotker-reunion-practices-in-performing-arts/szkqiur/

Prosíme o dodržování aktuálních hygienických opatření.

● V roce 2021 jsou všechny akce v ALTĚ zdarma! ●

V době pandemie jsme neměli možnost se s vámi potkávat osobně a otevřít ALTU široké veřejnosti. Teď, když je to možné, vám proto chceme být ještě blíž. Rozhodli jsme se, že na naše programy v roce 2021 nebudeme vybírat žádné vstupné, aby mohl přijít opravdu každý. Kulturu všem!