Informace

Někdy je třeba nejprve se něčemu odnaučit, abychom se tomu naučili, přestat něco dělat, abychom to mohli dělat lépe. Co je před jménem a formou? Jak se zbavit se pout ustrnulých konceptů, které podvazují naše pozorovací schopnosti a porozumění principům na pozadí? Prostor k aktivní spekulaci bez omezujících kategorií, kde vzniká podhoubí pro pochopení, na které můžeme nanášet ornamenty dle libosti. Číst pohyb partnera, vnímat proporce, korigovat vzdálenost, artikulovat jasné impulzy, zpracovávat a rozhodovat se, chytře se umístit v dynamickém prostředí, najít rytmus v interakci…


Jakub Zeman je student a instruktor v rámci výzkumného projektu Fighting Monkey od RootlessRoot. Vycházejíc z bohatých zkušeností nasbíraných napříč rozdílnými disciplínami (bojová umění, sporty, tanec, gymnastika, kontaktní improvizace, parkour…), Jakub využívá postupů a nástrojů z Fighting Monkey, aby zprostředkoval lidem z různých domén zkušenost, jež jim pomůže objevit nové možnosti v rozvoji, a pomohl kultivovat schopnosti relevantní v jejich kontextu.

Pro registraci použijte formulář https://goo.gl/bMsBVL. Cena při registraci do 24.12.2017 1500 Kč. Od 25.12.2018 1800 Kč. Kapacita 20 míst. Dotazy můžete směřovat na e-mail zem.jakub@gmail.com.