Termíny

02.06.2022 / 19:30

Informace

Hydra je performativně-sochařský projekt, v němž je umělecká akce propojena s muránským sklem. To se stává médiem komunikace mezi Benjaminem Podobou a Sergiem Patriciou. A následně promlouvá i k samotným divákům.
_
V transdisciplinární praxi Sergia Patricia se mísí objevné vědecké metody pozorování, umělecký aktivismus, současná filozofie a scénografie s videem, živými akcemi a dalšími performativními médii. Přichází s pojmem „connection-ship“, který klade důraz na propojení kolektivního těla. Vytváří spojení se všemi možnými těly v blízkém okolí. Zve ostatní k neustálé osobní reflexi kolektivních a individuálních těl.
FB event

► INFORMACE PRO DIVÁKY

Pay what you can

V roce 2021 byly všechny akce ve Studio ALTA přístupné zdarma. Pro rok 2022 zavádíme systém Pay what you can, který vám umožní zvolit si takovou výši vstupného, jaká je ve vašich finančních možnostech.

Každé představení má nyní určenou doporučenou částku. Umožní vám nižší vstup přístup do ALTY? Super! Můžete zaplatit víc? Umožníte tak ostatním zaplatit méně. Nechceme soudit ani stigmatizovat, chceme akcentovat vzájemnou solidaritu a dostupnost kultury

Systém je inspirován bruselskými KAAI Theater, Ateliérem 210 a londýnským Battersea Arts Centre.

 VSTUPENKY