Termíny

20.11.2021 / 17:00

Informace

Hostina je kolektivním impulzem týmu Studia Alta, jak si být o trošku blíž. Chceme vytvořit sdílené prostředí, do něhož mohou vstoupit jednotliví aktéři a aktérky (ambasadoři a spolubydlící organizace) tvořící organizmus Alty stejně jako přítomní návštěvníci. Formou dlouhotrvající, tří-hodinové hostiny, si přejeme spojit jednotlivé komunity, vyčlenit si čas a prostor, zaměřit pozornost na myšlenky a praxe, které nacházely od jara v Altě zázemí. Být si o trochu blíž.

Noc divadel je každoroční celorepublikovou akcí vytvářející rámec pro prezentaci jak individuálních umělců*umělkyň, tak kulturních institucí. Naším záměrem je umocnit komunitní potenciál Alty a dát hlas těm, kteří se dlouhodobě podílí na formování její identity.

Chtěli bychom vás tímto pozvat k spoluúčasti. Stejně tak jako bude hostina tvořena různými chody, recepty, jídly, která se budou na místě vařit i těmi, které donesou návštěvníci, bychom chtěli koncipovat přidružený program: jako mnohovrstevnatou hostinu myšlenek a ne/uměleckých praxí.

Umělci*umělkyně
Buenas Artes, Místní místním, tYhle
VV_OpenLab, Dočasná company

FB událost


► INFORMACE PRO DIVÁKY

 Prosíme o dodržování aktuálních hygienických opatření.

Vezměte s sebou občerstvení, o které se budete mít chuť podělit s ostatními

 Akce bude 20.11. od 17:00 do 20:00 v Altě. Přijďte kdykoliv v průběhu trvání a připojte se k hostině.

● V roce 2021 jsou všechny akce pořádáné Studiem ALTA zdarma! ●

V době pandemie jsme neměli možnost se s vámi potkávat osobně a otevřít ALTU široké veřejnosti. Teď, když je to možné, vám proto chceme být ještě blíž. Rozhodli jsme se, že na naše programy v roce 2021 nebudeme vybírat žádné vstupné, aby mohl přijít opravdu každý. Kulturu všem