Termíny

11.02.2022 / 18:00 – 21:00
12.02.2022 / 18:00 – 21:00

Informace

Zažijte s námi performativně-výtvarnou instalaci, v níž opustíte každodenní logiku a vstoupíte do jiných vrstev své osobnosti.

Je to magie nebo klam?

Představte si západní křídlo Invalidovny jako hrad (tajemný s strašidelný?), který můžete svým tempem pomalu objevovat, místnost po místnosti. Překvapení i bizarnosti, které zde budete nacházet, budou možná za hranicí vašeho každodenního chápání.

Propadněte se do světa imaginace, která vám dovolí uniknout pozemským starostem, naplní vaše povážlivé touhy a udělá z vás objekty surreálního obrazu. 

Speciální edici Kabinetu kuriozit společně vytvořili kreativní bytosti, které měly odvahu a využily bezpečný prostor pro sdílení svých niterných děl popírajících běžnou reality a provokující zaběhlý řád. 

V tomto specifickém eventu pootevíráme zazimované dveře Invalidovny a dovolujeme divákům nahlédnout do jejích skrytých zákoutí z jiných perspektiv. 

Prostor bude bez omezení otevřen 11. a 12. 2. od 18:00 do 21:00.

 Své poetické akty připravili:

Bronislav Wagenknecht
Zuzana Režná
Alicia Cubells
Lucia Kašiarová
Štěpán Hejzlar
Petr Dlouhý
Kristína Grežďová
Simona Rybová
Jitka Ribárová
Jiří Patera
Katrin Piray
Antonín Brinda
Filip Horn
Jiří Šmirk
Magdaléna Vrábová

► INFORMACE PRO DIVÁKY

Pay what you can

V roce 2021 byly všechny akce ve Studio ALTA přístupné zdarma. Pro rok 2022 zavádíme systém Pay what you can, který vám umožní zvolit si takovou výši vstupného, jaká je ve vašich finančních možnostech.

Každé představení má nyní určenou doporučenou částku. Umožní vám nižší vstup přístup do ALTY? Super! Můžete zaplatit víc? Umožníte tak ostatním zaplatit méně. Nechceme soudit ani stigmatizovat, chceme akcentovat vzájemnou solidaritu a dostupnost kultury

Systém je inspirován bruselskými KAAI Theater, Ateliérem 210 a londýnským Battersea Arts Centre.

 

VSTUPENKY

Prosíme o dodržování aktuálních hygienických opatření.