Informace

Pořádá Centrum choreografického rozvoje SE.S.TA.

Lekce Feldenkraisovy metody proběhnou opět na živo! Zatím necháme nastavená opatření a uvidíme, jak se bude situace vyvíjet, případně zvýšíme kapacitu. Každá lekce bude pro maximálně 9 účastníků, budeme mít velké rozestupy a roušky, ale budeme pracovat společně. Rezervujte si místo online!

Feldenkraisova metoda je určena pro každého nezávisle na věku i fyzické kondici. Chcete objevit své netušené možnosti, propojit svou představivost a pohyb nebo vyřešit dlouhotrvající problém? Tanečníci, umělci i vy, kteří jste jednoduše zvědaví, vám všem může být Feldenkraisova metoda přínosem. Lekce povede Marie Kinsky, která se metodou mnoho let zabývá. Lekce jsou otevřeny jak profesionálním tanečníkům, tak široké veřejnosti.

Feldenkraisova metoda je jednou ze speciálních somatických technik, která podporuje sebeuvědomování těla skrze senzomotoriku i posilování rozlišovacích a funkčních schopností. Profesionálním tanečníkům tato metoda zprostředkovává prohlubování vědomé práce s vlastním tělem.

Praktické informace

Lekce proběhnou 22., 23. a 24. června vždy od 19.00 do 20.30 hodin ve Studiu ALTA v karlínské Invalidovně. Adresa: Sokolovská 24/136, Praha 8, vstup přes zahradu.

Cena a platba

Cena za jednu lekci je 170 Kč, za dvě lekce 300 Kč a za tři lekce 400 Kč. Prosíme, přineste na lekci přesnou hotovost, ať minimalizujeme manipulaci s penězi.

Průběh lekce: maximálně 9 účastníků (budeme případně aktualizovat)

Místo na lekci je potřeba si předem rezervovat, rezervaci vám potvrdíme formou sms. Prosíme, pokud se rozhodnete svoji rezervaci nevyužít, dejte nám včas vědět, ať se uvolní místo pro další. Během hodin budeme dbát na dodržování dvoumetrových rozestupů. Na místě bude k dispozici dezinfekce, kterou všichni před i po lekci použijí.

Pomůcky a zázemí

Z hygienických důvodů není možné zapůjčit žádné pomůcky ani využít šatnu, proto si přineste vlastní podložku a ideálně přijďte už ve cvičebním oblečení a s rouškou. Vstup do objektu a do sálu je možný pouze s rouškou. Prostory budou pravidelně čištěny a dezinfikovány.

Online rezervace: https://forms.gle/sFMRGnnqWcpReUPx5