Informace

ÚT 11.08.2020 / 10.00 – 11.30

Rakouské tanečnice Farah Deen a Olivia Mitterhuemer vás provedou základy House Dance v kombinaci s improvizačními technikami a freestyle koncepty, které přizpůsobí pro účastníky. Na závěr workshopu pak vznikne krátká společná choreografie. Vítáni jsou začátečníci i pokročilí tanečníci!

Wokrshop bude za příznivého počasí probíhat venku. 

Farah Deen je tanečnice a choreografka a je jedním ze zakladatelů festivalu Flavourama. Působí ve Vídni, v roce 2006 v Rakousku spoluzakládala sdružení Potpourri – organizaci pro hip hop dance a mládež. Se společností Hungry Sharks vystupovala po celé Evropě i například na Srí Lance či v San Francisku. V ročence «tanz» 2018 – časopisu pro balet, tanec a performance – byla Farah Deen oceněna titulem „Hope carrier 2018“. Jako Red Bull Dance opinion leader učí Farah Deen po celém Rakousku hip hop a house a snaží se povzbudit mládež v rozvoji tanečních dovedností. 

Olivia Mitterhuemer je profesionální tanečnice a lektorka, věnuje se zejména hip hopu, freestylu a house dance, je také spoluzakladatelkou festivalu Flavourama. Působila v řadě tanečních produkcí a vystupovala na mnoha evropských a amerických jevištích a festivalech. Je jednou ze čtyř vedoucích osobností v rámci Redd Bull opinion leaders v Rakousku. V sezoně 2019/20 měl premiéru její taneční film Hoseward Bound. 

VSTUP NA CELÝ PROGRAM KoresponDance Praha JE ZDARMA, REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ na workshop NAJDETE ZDE.