Termíny

13.11.2021 / 19:30
14.11.2021 / 19:30

Informace

Ticho a jiné nemožné věci nás vrhá střemhlav do hloubky prázdného bazénu – hloubky, kde ticho může být hlučné, mikrozvuky ostré a hluk se může zdát uklidňující. Při hledání jedné z nejvíce prchavých absencí – absence zvuku objevila mezinárodní skupina mladých umělců mnoho věcí. Mezi jinými pohřební večírek pro hluk, hořkosladké písně o ptácích a zvukové předměty, které se chovají spíše jako materiály dobře známé našim smyslům než našemu sluchu. Našli ale nakonec absolutní čisté ticho? Lze si jej vůbec představit, natož skutečně zažít? Současný život se zdá být den ze dne hlučnější. Jste srdečně zváni přidat se k nám při hledání alespoň chvilky toho opačného.

Na scéně: Eglė Šimėnaitė, Lara Hereu, Valtteri Alanen

Dramaturgie: Domen Šuman

Scénografie, grafický design: Darja Lukjanenko

Osvětlení: Filip Horn

Zvuk: Valtteri Alanen

Ticho a jiné nemožné věci je diplomová práce Valtteriho Alanena v rámci magisterského studia na DAMU, realizovaná ve spolupráci se Studiem ALTA Praha a s laskavou podporou Turun Teatterisäätiö.

FB událost


► INFORMACE PRO DIVÁKY

● V roce 2021 jsou všechny akce pořádáné Studiem ALTA zdarma! ●

Prosíme o dodržování aktuálních hygienických opatření.

VSTUPENKY: https://goout.net/cs/silence-and-other-impossible-objects/ezddskg/

V době pandemie jsme neměli možnost se s vámi potkávat osobně a otevřít ALTU široké veřejnosti. Teď, když je to možné, vám proto chceme být ještě blíž. Rozhodli jsme se, že na naše programy v roce 2021 nebudeme vybírat žádné vstupné, aby mohl přijít opravdu každý. Kulturu všem!