Termíny

21.05.2024 / 18:30

Informace

Veřejná (v čase a prostoru proměnná) LABORATOŘ Džona Lemouna je netradiční inscenační projekt, tentokrát rozžívající jedinečné exteriery Studia ALTA.

Dětským periskopem zvědavosti, hravosti i drzosti na obhlídce legend. Kdo je Džon Lemoun? Je chytřejší, než se dělá? Má brýle, tak by to bylo možné. A je to kumšt? Má to něco do sebe? Je to umění? Má to skryté významy? Má to hloubku? Vyzvrací to všechny negativní zprávy o tom, že Lemoun je cvak? Má vtip přesný jako smrt. Však podlehl smrti v cíli. Nic z toho nedává smysl, ale vypadá to legračně a pak to možná stačí.

Dobrodružné pátrání po stopách Džona Lemouna můžete uskutečnit i vy.

TS Light je samo o sobě trochu legendou. Zaměřuje se na tvorbu pro děti a dospívající, při které se ale pobaví, poučí, rozesmějí a zamyslí i dospělí diváci. Soubor založila a vede Lenka Tretigová, která našla unikátní způsob, jak pracovat s dětmi tak, aby je to bavilo, a současně si osvojovali hodnoty důležité pro jejich osobnost, vztahy a život. TS Ligt je rozkročeno mezi amatérským a profesionálním světem. Je skutečný generační organismus, v němž se péče, komunikace, tvorba a svoboda potkávají s tématy důležitými pro nás všechny.


VSTUP ZDARMA