Termíny

01.05.2020 / 19:30

Informace

Akce, která neproběhne. Tanec o ničem je součástí iniciativy NIC 2020.

I když svět zasáhla pandemie a životy většiny z nás zastavila karanténa, v ALTĚ jsme neustále v pohybu a makáme jako šrouby!

Na konci února jsme totiž po jedenácti letech opustili industriální haly v Holešovicích a teď se stěhujeme do karlínské Invalidovny, kde jsme získali od NPÚ do výpůjčky celé západní křídlo. Tato nádherná barokní památka (s rozlehlou zahradou!) měla ožít kulturou už 6. května. To se ale bohužel nestane…

Práce na přípravě prostoru a programu jsme museli výrazně omezit. Situaci neustále sledujeme, abychom naše plány mohli rozjet hned, jakmile to bude možné. Snažíme se ale dělat vše, co je v podmínkách karantény možné, a za zdmi Invalidovny proto realizujeme třeba individuální rezidence. Ztracený čas je už ale v nenávratnu, a s ním i naše programové a finanční plány na nejbližší období.

Naše další fungování můžete podpořit zakoupením vstupenky na Tanec o ničem, a náladu nás všech můžete podpořit zatančením tance o ničem – jen tak pro radost, třeba v koupelně. Z příspěvků budeme financovat ušlé honoráře uměleckého a technického týmu, ale i rychlé zprovoznění prostorů pro veřejnost po zrušení karantény.

Děkujeme a zůstaňte i vy neustále v pohybu!

Tým Studia ALTA

VSTUPENKY