Termíny

17.07.2023 / 11:00 - 20:00

Informace

Horký červencový den na PalmBeach, teplý vítr pročesává vlasy a Studio ALTA se mění v oázu odpočinku, péče a životní energie čchi. Společně probudíme tuhle vesmírnou šťávu, která je ve všem okolo nás, naučíme se, jak s ní pracovat, budeme odpočívat a plynout. Dostanem to všechno do harmonie, jak se na léto sluší a patří.
Palmy pod Palmou, zen a klid a den, jaký si nejen zasloužíte, ale i nutně potřebujete. To nám věřte, všechno vypněte a přijďte do Studia ALTA. Budeme tam na vás čekat v jednodenním zenovém ráji.

🪸

Čchi je životní síla, vitální energie, která je základem veškerého života. bytí jako takové, ve všech svých podobách. Tvoří podstatu tradiční čínské medicínyakupunktury, cvičení čchi-kung i tchaj-ťi čchüan. Více o Čchi na https://bit.ly/co-je-cchi

🪸🪸🪸

Harmonogram:

11:00 – Čchi-kung / Alica Minar (v angličtině)

12:00 – Tai-chi / Petra Cempírková (v angličtině)

13:00 – 20:00 / Wellbeing po Palmou na zahradě

15.00 – Libění / Michal Hartl: procházka po Libeňských zákoutích (v angličtině)

18.00 – Libění / Michal Hartl: procházka po Libeňských zákoutích (v češtině)

🌴🌴🌴

Subtopia

Subtopia se zaměřuje na roli kulturních a kreativních míst napříč Evropou jako iniciátorů změn ve společnosti a útočiště odolnosti. Subtopia chce vybavit pracovníky a mladé lidi v kulturních a kreativních místech tak, aby se stali iniciátory změn v jejich místním prostředí a komunitě.

 

vizuál Jitka Ribárová