Informace

Výročí oslavíme programem od vás a pro vás – protože v ALTĚ máme nejraději akce, které na začátku přinášejí hromadu otázek a na konci nekonečno zážitků.

***

12.9. 16:00 / ALTA by Altík + Sára Märcová
Kde se v Obýváku vzal ten dětský koutek? Kolik lízátek týdně prodáme a kolik dětí se v ALTĚ pozvrací? Proč jsou kurzy Altíku nejlepší a dvorek před Altíkem nejrozkvetlejší?

13.9. 19:30 / ALTA by ME-SA
Víte, že ME-SA letos taky slaví 10 let? Náhoda? Nemyslíme si! A co vůbec znamená ME-SA? Co byl jejich největší zážitek a co naopak největší trapas? No a jak se pořád holky mají?

14.9. 14:00 – 00:00 / ALTA by technici
Kolik techniků a piva je potřeba na výměnu světelného set-upu? Věděli jste, že osvětlovači mají ruce dělníka a duši básníka? Pustí vás v podpatcích na baleťák? A kolik sprostých obrázků mají polepených na zdích skladu?

15.9. 18:00 / ALTA 10×10
Kolik umělců se vejde do ALTY? Co zvládnou za deset minut a co zvládli za deset let? Dá se z umění najíst? Jak starý je starý tanečník? A jak nekonečná je jejich láska k pohybu?

Desetiletí oslavíme desetiminutovkami v podání našich místních či spřátelených umělců: Lucia Kašiarová & Tereza Ondrová, Ufftenživot, Marie Gourdain & tYhle, Jana Novorytová, Mish Raisová, Bára Látalová, Vojta Švejda & Tomáš Procházka, Peter Šavel, Lenka Tretiagová & TS Light, Holektiv, Markéta Jandová & Andrea Miltnerová. Moderují Michal a Marta Vodenkovi.

15.9. 20:00 / ALTA10 párty
Co nám do dalších let nadělí sudičky? Bude nějaká knížka k desetiletí ALTY? Kdo je DJ Bamboo a co nám zahraje k tanci? A jakpak asi to desetiletí oslavíme? Tak na to se raději neptejte a prostě přijďte, bude to fajn 😊

Vstup zdarma.