Termíny

10.10. 2019 / 19:00

Informace

Jejich repertoárem jsou písně české i romské, které roztančí, šansony, které vás chytnou za srdce, ale i kousky lidové či populární hudby s aranží specifických rytmů a nástrojů. Svou energií i autentičností inspiruje kapela jít vstříc životním výzvám a nebát se je realizovat.

Muzikanti bez domova absolvují během roku 2019 svou první tour, ve které navštíví 7 pražských kaváren a podniků. Vedle toho dostávají stále více nabídek k účasti na festivalech i sousedských a privátních akcích. Kapela je oblíbená stále širšímu publiku a rozhodně nehodlá se svou kariérou končit!

Vstup zdarma.

Místní místním je projektem, který chce otevírat diskuzi a podporovat společnost v přímé pomoci lidem ve svém okolí. Bojujeme se stereotypizací lidí v nouzi a lidí bez domova. Síťujeme kavárny, restaurace a další kdo chtějí nabízet určité služby zdarma lidem v nouzi i komukoliv potřebnému. Organizujeme výstavy “Místních umělců” a koncerty “Muzikantů bez domova” – podporujeme umělce, kteří mají ztížené podmínky pro tvorbu, zato velkou motivaci tvořit! Tvoříme s nimi!