Termíny

04.06.2021 / 19:30
05.06.2021 / 19:30

Informace

Pohled klouzající po ohraničeném prostoru. Jsem to já, kdo určuje místo – bod – moment na mapě. „TADY” – říkám, ukazuji a vím, že jsem daleko. Chci se přiblížit.

Dotýkám se prstem třeba desky stolu, třeba papíru se zakreslenou strukturou, která patří minulosti. Rozumím. Vrstvy, v nichž se ocitám, kterým věnuji svoji pozornost, tvoří krajinu a já novou mapu. Jsem s tebou. Tluče mi srdce, s tebou.

Performance, ve které Kateřina Szymanski pracuje s tělem, objekty, materiálem a prostorem. Skrz optiku „vzdálenost, čas a rytmus“ se, na základě osobních zkušeností, dívá na některá společenská a politická témata současnosti, jejichž výběr ponechává oku, vnímání a interpretaci diváka.

Představení vzniklo za podpory Studia ALTA a festivalu Nultý Bod.

Foto: Anežka Medová

Prosíme o dodržování aktuálních hygienických opatření.

Vstup zdarma. Místo na 4.6. si můžete rezervovat zde a na 5.6. zde. Rezervace propadá 15 minut před začátkem představení. Doporučujeme přijít 30 minut před začátkem představení kvůli kontrole dokumentů.

● V roce 2021 jsou všechny akce v ALTĚ zdarma! ●

V době pandemie jsme neměli možnost se s vámi potkávat osobně a otevřít ALTU široké veřejnosti. Teď, když je to možné, vám proto chceme být ještě blíž. Rozhodli jsme se, že na naše programy v roce 2021 nebudeme vybírat žádné vstupné, aby mohl přijít opravdu každý. Kulturu všem!