Informace

PARTITURA

aneb party dětí na túrách 

Čas plný workshopů a interaktivních představení nejen pro děti.

Děti potkají současný Tanec v roli tajemného cizince – a vydají se dobrodružnou cestu plnou překážek. Při jejich překonávání se neobejdou bez vzájemného kamarádství, přemýšlení a řádné fyzické námahy. Na konci každé cesty stojí Tanec jako kamarád a parťák na další túru.

***

ÚTERÝ 6. 11. 2018 / HRAJEME ŠKOLÁM

divadelní sál – hala 30, hala 31 a kavárna Obývák Studia ALTA

9:00 Pohádka po kapkách /interaktivní taneční příběh o cestě za dobrou mocí, láskou a šťastným koncem. Režie Lenka Tretiagová, hudba Jakub Kudláč.

10:00 Pohádka za oponou /aneb jak vyprávět pohádky tancem

Divadelní sál – hala 30

16:00 Pohádka po kapkách /interaktivní taneční příběh o cestě za dobrou mocí, láskou a šťastným koncem. Režie Lenka Tretiagová, hudba Jakub Kudláč.

***

STŘEDA 7. 11. 2018 / HRAJEME ŠKOLÁM

divadelní sál – hala 30, hala 31 a kavárna Obývák Studia ALTA

9:00 Pohádka za oponou /aneb jak vyprávět pohádky tancem – tvůrčí dílny

10:00 Pohádka po kapkách /interaktivní taneční příběh o cestě za dobrou mocí, láskou a šťastným koncem. Režie Lenka Tretiagová, hudba Jakub Kudláč.

Divadelní sál – hala 30

14:00 Pohádka po kapkách /interaktivní taneční příběh o cestě za dobrou mocí, láskou a šťastným koncem. Režie Lenka Tretiagová, hudba Jakub Kudláč.

***

ČTVRTEK 8. 11. 2018 / HRAJEME ŠKOLÁM

divadelní sál – hala 30, hala 31 a kavárna Obývák Studia ALTA

9:00 Tajemství ve stínu /aneb kde se skrývá tanec – tvůrčí dílny

10:00 Bratři /interaktivní představení o odvaze a přátelství silnějším, než smrt. Režie Lenka Tretigová, choreografie Dora Hoštová, hudba Ondřej Galuška

Divadelní sál – hala 30

16:00 Bratři /interaktivní představení o odvaze a přátelství silnějším, než smrt. Režie Lenka Tretigová, choreografie Dora Hoštová, hudba Ondřej Galuška

***

PÁTEK 9. 11. 2018 / HRAJEME ŠKOLÁM

Divadelní sál – hala 30

9:00 Ostrov de forma /představení studentů konzervatoře Duncan centre nabídne divákům výlet do ráje estetických ideálů, kde zjevná podoba vypovídá o něčem nezjevném. Režie Marta Trpišovská Vodenková

divadelní sál – hala 30, hala 31 a kavárna Obývák Studia ALTA

10:00 Tanec na ostrově v moři nabídek /dílna zaměřená na taneční hádanky, na odhalení abstrakce, metafory a vlastní možnosti vyprávět pohybem.

Divadelní sál – hala 30

18:00 Párty túra /komunitní setkání dětí a jejich rodin, které ukáže směr tanečních cest a vrcholů.

***

SOBOTA 10. 11. 2018

Divadelní sál – hala 30

14:00 Krabat /VSTUPENKY / interaktivní představení o zdravém posouzení manipulace a moci – a o vítězství, ve kterém tanec hraje nezastupitelnou roli. Režie Lenka Tretiagová, choreografie Marta Trpišovská Vodenková, hudba Tomáš Žižka, Agnes Kutas, Jan Holeček a Dragan Stojčevski.

kavárna Obývák Studia ALTA

15:30 Divočiny / Pohádka s živou hudbou o obyčejném Maxovi s neobyčejnou fantazií. A jeho kočce. A o divočinách. A o mnoha jiných věcech,  které se vejdou do jednoho červeného vozíku. Koncepce a dramaturgie Mária Danadová a Monika Kováčová. Režie Monika Kováčová a zdivočelý kolektiv. Vstupné dobrovolné.

Divadelní sál – hala 30

17:00 Krabat / VSTUPENKY / interaktivní představení o zdravém posouzení manipulace a moci – a o vítězství, ve kterém tanec hraje nezastupitelnou roli. Režie Lenka Tretiagová, choreografie Marta Trpišovská Vodenková, hudba Tomáš Žižka, Agnes Kutas, Jan Holeček a Dragan Stojčevski.

***

NEDĚLE 11. 11. 2018

Divadelní sál – hala 30

14:00 Hodně malá čarodějnice / VSTUPENKY / interaktivní představení, ve kterém úplně malé holky utančí i ty největší čarodějnice. Režie Lenka Tretiagová, choreografie Lea Švejdová, hudba Marek Doubrava

kavárna Obývák Studia ALTA

15:30 koncert s dětmi a pro děti, který roztančí i ty nejotrlejší kavárenské povaleče pod vedením Moniky Drdové, Anny Tretiagové a Matěje Kučery za zvuku jejich nepřeslechnutelného BENDU.

Divadelní sál – hala 30

17:00 Hodně malá čarodějnice / VSTUPENKY / interaktivní představení, ve kterém úplně malé holky utančí i ty největší čarodějnice. Režie Lenka Tretiagová, choreografie Lea Švejdová, hudba Marek Doubrava

 ***

Přijměme tanec a divadlo jako samozřejmou součást života

ve Studiu ALTA –  U Výstaviště 21, Praha 7 Holešovice

Všechny programy začínají v kavárně Studia ALTA, odkud diváci putují do vybraných prostorů.

REZERVACE JSOU NUTNÉ, PROTOŽE KAPACITA SÁLŮ JE OMEZENA

NA SCÉNĚ SE BĚHEM VĚTŠINY DÍLEN A INSCENACÍ DĚTI I DOSPĚLÍ POHYBUJÍ NABOSO, během interaktivních programů děti sedí na zemi

Rezervace víkendových představení: www.goout.net

Rezervace představení pro školy (út – pá): AnetaJ@seznam.cz

www.tanecnistudiolight.cz