Termíny

29.06.2021 / 19:30
30.06.2021 / 19:30

Informace

„Jsi tady. A je to tak, jak to je.”

Žijou si svým životem. A náhle, osud tomu chtěl, se jejich cesty protnou. Od teď už nebude nic, jak bylo. Od teď už bude všechno jinak.

Občas si představovali, že by se to mohlo stát. A najednou je to tady. A nedá se s tím nic dělat. Nebo? Samozřejmě, že se s tím dá něco dělat… říkaj všichni. Takže jsou teď tady spolu. No, není to někdy lehký. Ale musí to přece mít nějaký důvod, proč se potkali. Vydávají se spolu na cestu a budou si toho muset říct hodně. Možná by si začali i konečně rozumět. Tomu celému rozumět. Achjo, kdyby bylo všechno jako dřív… Jenže to už nikdy nebude.

Silně smyslová inscenace propojující pohyb, vizualitu a slovo, která si jako své téma bere rakovinu a její projevy nejen v somatické, ale i psychické, sociální a duchovní rovině. Má každá doba svou chorobu? Co v nás a naší společnosti bují? Jaké fenomény se podezřele podobají rakovině? Je možné milovat něco, co nás může zabít?

Foto: Patrik Borecký


► INFORMACE PRO DIVÁKY

Prosíme o dodržování aktuálních hygienických opatření.

Vstup zdarma. Místo na 29.6. si můžete rezervovat zde a na 30.6. zde. Rezervace propadá 15 minut před začátkem představení. Doporučujeme přijít 30 minut před začátkem představení kvůli kontrole dokumentů.

● V roce 2021 jsou všechny akce v ALTĚ zdarma! ●

V době pandemie jsme neměli možnost se s vámi potkávat osobně a otevřít ALTU široké veřejnosti. Teď, když je to možné, vám proto chceme být ještě blíž. Rozhodli jsme se, že na naše programy v roce 2021 nebudeme vybírat žádné vstupné, aby mohl přijít opravdu každý. Kulturu všem! 


Koncept a režie: Nela H. Kornetová
Dramaturgie: Dagmar Radová a Lucie Ferenzová
Scénografie a video: Jan Hajdelak Husták
Hudba a zvuk: Ondřej Sifon Anděra
Hrají: Nela H. Kornetová a Jaro Viňarský/Gregers A. Kroksleiven-Hansen
Poděkování: Lærke Grøntved

Informace o inscenaci

Délka: 90 minut bez přestávky
Premiéra: 17. září 2019 ve Studiu ALTA v Invalidovně
Partner projektu: