Informace

Tohle je sólo pro dětské hřiště! Live-electronic koncert rozezvučí hravé prvky dětského hřiště u Invalidovny – všechny nahromaděné hry a vzpomínky se k nám donesou skrze zvukové vlny a rozezní se svou tajnou řečí. Naslouchejte místu v unikátním site-specific koncertu.

Anna Čonková (*1986, Bratislava, Slovensko) je absolventkou katedry alternativního a loutkového divadla pražské DAMU. Po škole nastoupila do angažmá v Mestském divadle Žilina, potom působila na volné noze – hostovala mj. v A studio Rubín, HaDivadlo, Divadlo na cucky, BURANTEATR, Divadlo Stoka. Od roku 2016 je členkou souboru Bratislavské bábkové divadlo. Vedle divadla se věnuje i svému hudebně-improvizačnímu projektu Stavros Papadopulos.

Elia Moretti (*1986, Milán, Itálie) je performer, skladatel, perkusionista a výzkumník. Prostřednictvím ekologické percepce zvuku zkoumá zvukovou stránku performance a divadla. Upřednostňuje radikální a experimentální komorní hudbu, spolupracuje s tanečníky, divadelními soubory a výtvarnými umělci. https://eliamoretti.tumblr.com/about

Projekt byl kofinancován vládami České republiky, Maďarska, Polska a Slovenska prostřednictvím Visegrádského grantu od Mezinárodního Visegrádského Fondu. Posláním fondu je prosazovat myšlenky udržitelné regionální spolupráce ve střední Evropě.


► INFORMACE PRO DIVÁKY

VSTUP JE ZDARMA

Akci můžete podpořit dobrovolným příspěvkem. Děkujeme!