Informace

16.-20.8. PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR Stromy, kytky, plevel  

Byl jednou jeden člověk…vlastně jich bylo víc a postavili město. S budovami, cestami, parky. O  jeho části pečovali – naplno je využívali, předělávali, zastřihovali, vysázeli, káceli. Měli však hodně práce a proto nestihli zaopatřit všechny skuliny. Některá místa dokonce zapoměli používat. Co se  stalo s těmito místy, zjistíme v našem týdenním výtvarném projektu. 

Vydejte se s námi zkoumat tenké hranice divokého města a městské divočiny, objevovat a  zachycovat místa a jejich obyvatele, o kterých možná ani nevíme. 

Podněty z procházek v okolí Invalidovny v Karlíně budeme zpracovávat v ateliéru vv_openlab ve  Studiu ALTA. Budeme se pohybovat v médiu fotografie, kresby, grafiky a designu, vše hravou  formou. Mozaiku náhledu na flóru města nám doplní komentovaná prohlídka městské divočiny s  kunsthistorikem a průvodcem Michalem Hartlem. 

CENA: 2000 kč / dítě 

REGISTRACE: vvopenlab@gmail.com 

Organizační info: 

Tábor je vhodný primárně pro děti od 6 let, ale je možné se dohodnout. 

Program se bude realizovat v malé skupině, max 10 dětí/ dvě lektorky, aby byl prostor pro  individuální přístup, přemýšlení a povídání. 

Materiál a výtvarné potřeby jsou zahrnuty v ceně. 

Prosíme rodiče, aby děti vybavili batůžkem, vhodným oblečením k předpovědi počasí na celý den,  mikinou, lahvičkou na pití, kapesníkem. 

Pití a strava bude zajištěna v našem zázemí ve Studiu ALTA. Malá dopolední svačina, oběd,  svačina odpoledne. 

Ranní sraz s dětmi bude každý den v 9:00 a končí 16:30 na zahradě Studia ALTA. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím FB, nebo emailu  vvopenlab@gmail.com 

https://fb.me/e/3DUozg4fv