ENCS

Divadelní kavárna? Pracovna? Ateliér? Bar? Čítárna? Zasedačka? Koncertní sál? Dětské hřiště? Zašívárna? Kavárna Obývák ve Studiu ALTA je vše, co chcete mít – podobně jako tanečníci naproti v divadle či v zápalu tvorby na zkušebnách, je i Obývák v neustálém pohybu. U skleničky se tu potkáte s umělci, pracovníky z neziskovek, studenty, maminkami, starými i novými známostmi, či sousedy. Studio ALTA je zašité uprostřed holešovických skladů, ale nečekejte žádný fabrikát. Neotřelý a vlídný prostor do dokonalosti přivedl entuziasmus dobrovolníků a nábytek od kámošů. Prostě jako doma.

Obývák je otevřen pro práci i oddech od pondělí do pátku 9:00 – 22:00, o víkendech 15:00 – 22:00.

Nevíte, kdy je nejlepší čas v ALTĚ pracovat, bavit se či hrát si s dětmi? Mrkněte na naše doporučení!

Nabídka

Protože náš sortiment hodně odráží i nás samotné, je naše nabídka z největší části česká, slovenská, a skvělá :) Každý den pro Vás navíc připravujeme něco extra. Někdy jsou to slané koláče, jindy zase zdravé sušenky či vyladěný salát. Vždycky jinak, pokaždé však domácí a čerstvé.

K dispozici je nabídka s cenami, tak ji určitě prozkoumejte a ukraťte si tak nerozhodné čekání před barem.)

Akce v Obýváku

Living Room Art Space: Nový výstavní program Studia ALTA

V prostředí žánrově rozdělených uměleckých kruhů dochází jen málokdy k možnosti propojení disciplín, které mají k sobě velice blízko, mohou vzájemně čerpat ze svých výstupů a obohacovat se. Začleněním výstavního plánu do programu a koncepce Obýváku přináší Studio ALTA výzvu k tomuto propojení.

Living Room Art Space se inspiruje experimentálním a mezioborovým charakterem holešovického kulturního centra. První ročník výstav se zaměřuje na prezentaci umělců, kteří se pohybují v rovinách několika (nejen) uměleckých disciplín. Propojují vizuální tvorbu s hudbou, poezií, pohybem, vědou a dalšími odvětvími. V lehce chaotickém, negalerijním prostoru Obýváku zkoumají výstavy možnosti vizuální prezentace, mezioborové a společenské komunikace.

Kurátorka projektu: Eva Riebová

Probíhající výstava:

30.10 – 17.12.2017 /  Living Realities

Proběhlé výstavy:

26.9. 2017 – 25.10. 2017 / Pavel Havrda + Veronika Daňhelová: Bipolární září

6.6. 2017 – 30.6. 2017 / Kateřina Zochová

26.4. 2017 – 31.5. 2017 / Anne-Claire Barriga – You Can Only Walk Away

7.2. 2017 – 14.4. 2017 / Daniel Vlček